Подяка небайдужим людям

.

 

.

Шановні наші благодійники!

.
Від щирого серця дякуємо кожному з вас. Завдяки Вашій щедрості, чуйності та бажанню допомогти ми змогли зробити навіть більше, ніж планували.

.

 

  • Більше ніж 300 дітей з сімей, які знаходяться у скрутних життєвих обставинах, змогли побачити різдвяну виставу «Віфлиємська зірка» та отримати чудові подарунки.
  • У місті Нікополі 100 дітей з сімей, які знаходяться у скрутних життєвих обставинах, відвідали сімейне свято, подивилися ляльковий спектакль «Перлина» та отримати чудові подарунки.
  • 40 дітей з центра соціальної допомоги дітям та сім’ям «Добре вдома» відпочили на дитячій ігровій програмі та отримати чудові подарунки.
  • Також вже було роздано біля півтони речей, які були зібрані під час акції «Поділися теплом».

    .

 

Ми змогли допомогти дітям з центру «Добре вдома», сім’ям переселенців, одиноким людям похилого віку та сім’ям, які зараз, нажаль, опинились у скрутних обставинах. Це багатодітні сім’ї, сім’ї, які втратили годувальника, сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю, — випадки  різні, але діти, незалежно від цього, не переставали мерзнути чи голодувати.
.

Наша допомога може здаватися незначною – «крапля у морі», але, повірте, багато людей навіть не очікували на таку допомогу.

Їх вдячні сльози розтопили лід самотності завдяки Вашій любові, Вашому бажанню зігріти.

 .

 

.
.

З повагою і вдячністю до Вас!

команда 
міжнародного благодійного фонду
«Крок з надією»

 

.

.