Запрошуємо Вас до участі у проекті «Від сердця до сердця»

..
%d0%be%d1%82-%d1%81_-a4_-copy

.

Шановний добродію!

Цінуючи Ваш час, ми намагались скласти цей лист максимально коротко і водночас максимально тепло, адже в цьому листі ми звертаємося до Вас з запрошенням долучитись до доброї справи.

.

Ми — це Міжнародний благодійний фонд «Крок з надією», який був створений на добровільних засадах за ініціативою небайдужих людей, об’єднаних спільною метою внести посильний внесок у поліпшення якості життя кожної особистості і всього суспільства нашої країни в цілому.
Така висока заявлена мета пред’являє і високі стандарти до кожного  впровадженого нами проекту. Ми це не тільки розуміємо, але й сумлінно дотримуємось.
Напередодні різдвяних свят ми запрошуємо Вас долучитися до участі у проекті «Від сердця до сердця», щоб допомогти по-справжньому відчути теплоту і радість Різдвяного дива найбільш незахищеним людям: діткам з важкою долею та самотнім людям похилого віку.
Мета цього проекту — зібрати подарункові набори, які ми зможемо вручити:
— по-перше, на різдвяному концерті, який заплановано провести 25 грудня;
— по-друге, за допомогою волонтерів — «різдвяних янголів», які особисто провідають людей по домівках.
Перелік людей ми готуємо, в основній частині, за допомогою центрів соціальної допомоги міста, а також активно залучаємо соціальні мережі. Це допомагає зібрати найбільш об’єктивну і достовірну інформацію.
Ваша участь буде вітатися в будь-якій, зручній для Вас формі:
— регулярне або разове пожертвування на рахунок Фонду 5169 3305 0294 7598 Приватбанк (платіж ви можете зробити також через сайт фонду — hope-step.org) Вартість одного подарунка – 50 грн;
— будь-яка товарна продукція, з якої ми зможемо зробити подарункові набори;
— особиста участь Вас або Вашої команди в якості волонтерів;
— також, ми будемо вдячні Вам за позитивну рекомендацію серед друзів і партнерів.

Ми відкриті до співпраці і готові прийняти Ваші пропозиції відносно реалізації проекту.

Зі своєї сторони ми гарантуємо, що кожен подарунок потрапить за «адресою», і кожен «адресат» разом з подарунком отримає частинку людського тепла.
Адже іноді всього лиш один крок, одна дія, одне слово, один погляд, один фінансовий внесок можуть подарувати надію, віру, бажання продовжити свій шлях, своє діло або щось змінити в своєму житті.
З повагою,  Голова правління  Інна Кампен
 .
 Контактна особа  —  Макарусь Наталія
(067) 98 45 785    nata.makarus@gmail.com

.

.

%d0%be%d1%82-%d1%81_-a4_-copy